RayKiller® - bezdotykový UV dezinfikátor chytrých telefonů

  • Telefon patří mezi ty nejšpinavější věci, se kterými jsme denně v kontaktu
  • Manuální čištění mobilního telefonu je zdlouhavé a může ho poškodit
  • Čisté ruce jsou základem pro omezení přenosu infekčních nemocí

Vybrat si můžete ze dvou barevných variant - RayKiller & RayKiller black

RayKiller® - Bezdotykový mobilní UV dezinfikátor chytrých telefonů (velikost až 170 mm x 80 mm x 14 mm) s baterií dobíjenou přes USB-C. Mobilní telefon se po dobu 45s se osvítí UV LED diodami ze všech stran, poté vyjede nepoškozen bez bacilů a virů.

Co je náš cíl?

Našim cílem je pomoci eliminovat část baktérií a virů z běžného života, a to nejen koronavirus Covid-19,  ale původce nemoci špinavých rukou jako je žloutenka a dalších nebezpečných infekčních nemocí. Chceme rovněž pomoci udržet pracovní místa v českém průmyslu, který je výzamně zasažen útlumem poptávky z důvodu pandemie. Vytvořili jsme RayKiller, bezdotykový mobilní UV-C dezinfikátor mobilních telefonů s dobíjecí baterií a USB-C nabíjecím konektorem. Mobilní telefon sám zajede do dezinfekčního přístroje, kde bude po dobu 45 sekund ozařován germicidními UV-C LED diodami ze všech stran. Zatímco si uživatel myje ruce, dezinfikovaný telefon vyjede z přístroje a může být čistou rukou odebrán, již bez virů a bacilů.

Eloxovaný povrch vyfrézovaných těles RayKilleru nejen skvěle vypadá, je i velmi odolný proti poškrábání a korozi. Eloxování hliníku je elektrochemický proces, při kterém na jeho povrchu dochází ke tvorbě rovnoměrné vrstvy oxidu, ten je výrazně tvrdší a chemicky odolnější než hliník bez povrchové úpravy. Tuto vrstvu je následně možno vybarvovat průmyslovými barvivy do prakticky libovolného odstínu, který je barevně stálý, a proto ani po letech na slunci nevybledne a nezačne degradovat. 

RayKiller je pro perfektní a rychlou dezinfekci telefonu vybaven 12 výkonnými UV-C LED. Jejich životnost je prodloužena automatickým krytem, který chrání UV-C LED před prachem a vlhkostí, když je zařízení neaktivní. Nedáváme virům a bakteriím šanci! Proto má RayKiller flexibilní germicidní kryt vstupu z nanokompozitu, který eliminuje 99,99 % virů, bakterií, hub a široké spektrum mikroorganismů. Nemusíte se tedy obávat, že se na jeho vnější straně, jenž má kontakt se špinavým telefonem, začnou po delším používání množit bakterie ohrožující již vyčištěný telefon. 

RayKiller je vhodný jak pro domácnost, tak i pro veřejné prostory, kanceláře apod. Pro jednoduché a rychlé nainstalování na zeď, nabízíme náš odolný hliníkový držák ve stejném designu a dvou barevných provedeních. Držák umožňuje jednoduché provlečení napájecího kabelu, který po ukotvení RayKilleru bude pevně držet na svém místě. Držáky dostanete ve stejné barevné variantně, jako zvolený RayKiller.